Par mani

Sveiki. Mani sauc Zane Stulpiņa. Dzīvoju Rīgā.

Īsi un konkrēti par mani. Esmu 29 gadus veca. Strādāju par fotogrāfi un baristu. Bet brīvajā laikā dodos ceļojumos, vai arī mācos kaut ko jaunu, lai sevi attīstītu pilnvērtīgi. Dodu priekšroku grāmatu rakstīšanai un lasīšanai.

Ar fotografēšanu nodarbojos jau no 18 gadu vecuma. Bet tas ir bijis manā sirdī jau no piecu gadu vecuma. 18 gadu vecumā saņēmu savu pirmo fotokameru, kas bija Canon 400D. Protams nav sanācis fotografēt visus 9 gadus. Ir bijušas arī pauzes jeb sevis meklēšana, bet vienmēr beigu beigās nonāku atpakaļ pie fotografēšanas. Pats interesantākais ir tas, ka mans tēvs agrāk nodarbojās ar to. Un pēc vairākiem gadiem esmu pārņēmusi viņa hobiju un protamu viņa fotokameru arī.

Tā kā man bija daudz pauzes, neesmu pat īsti piedalījusies dažādos konkursos, bet lieta, ar ko varu palielīties esmu bijusi, uzaicināta uz diviem festivāliem, viens no tiem bija "Soli" festivāls un "Baltic Weekend", bet diemžēl apstākļu iemeslu dēļ es netiku uz šo pasākumu.

Mans mērķis: Izglītot sabiedrību par fotografēšanas jomu, ka tā nav tikai "Podziņu spiešana", bet daudzu darbību kopums, lai panāktu vienreizēji skaistas bildes. Iemācīt klientiem eksperimentēt, jo tomēr dzīvojam vienu reizi un dzīvi varam padarīt krāsaināku ar krāsainām un interesantām fotogrāfijām.